Firma Arcabit jest polskim producentem oprogramowania antywirusowego i ochronnego.

Wiedza i doświadczenie polskich programistów oraz współpraca z największymi firmami i organizacjami specjalizującymi się w cyberbezpieczeństwie pozwalają nam tworzyć oprogramowanie na najwyższym światowym poziomie. Stale kontrolujemy sytuację w Internecie i na bieżąco, przez 24 godziny na dobę  aktualizujemy systemy zabezpieczeń naszych Klientów, których bezpieczeństwo jest naszym absolutnym priorytetem. Jesteśmy znani z wszechstronnego podejścia do zagadnienia ochrony systemów i danych, a Użytkownicy cenią nas za jakość współpracy i otwartość na Ich sugestie i potrzeby.

Ze uwagą podchodzimy do zagrożeń ukierunkowanych na polską cyberprzestrzeń ze szczególnym uwzględnieniem polskiego sektora publicznego. Dążymy do tego, żeby polskie szkoły, urzędy, instytucje realizowały swoją politykę bezpieczeństwa w oparciu o rodzime, sprawdzone i zaufane rozwiązania ochronne i antywirusowe. Nowatorskie rozwiązania niejednokrotnie już udowodniły swoją skuteczność wobec prób ataków, niszczenia i szyfrowania danych naszych Klientów np. przez zagrożenia typu Ransomware.

Ważne!   Arcabit to produkt polski rozwijany w i całości kontrolowany przez polską firmę, co w kontekście ochrony danych i eskalacji zgłoszeń dotyczących potencjalnego udziału obcych aplikacji ochronnych w działaniach mogących prowadzić do wycieku, a wręcz wykradania istotnych informacji ma kluczowe znaczenie dla cyberbezpieczeństwa.

Proponujemy   Państwu   jednolity,  spójny  i   kompletny   system   ochrony   systemów w  Gminie i/ lub jednostkach podległych, który umożliwi optymalizację techniczną  i finansową wszystkich procesów związanych z bezpieczeństwem systemów informatycznych:

Oferta Arcabit dla Sektora Publicznego i Edukacji: https://arcabit.pl/edukacja/

Specyfikacja pakietów Arcabit:   https://arcabit.pl/specyfikacja/


Bezpieczeństwo sektora publicznego i edukacji to fundament bezpieczeństwa informatycznego całego kraju. Ochrona tego sektora to jeden z priorytetów polskiego programu antywirusowego i ochronnego mks_vir.

Więcej o dedykowanej ofercie dla szkół i administracji publicznej znajdą Państwo na stronie: https://mks-vir.pl/program-sektor-publiczny-i-edukacja/